- У відкритому судовому засіданні мають право бути присутніми будь-які особи. Учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання та здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав: частина 3, статті 11. Закону України «Про судоустрії і статус суддів» -

понеділок, 29 січня 2018 р.

Заява до військомату стосовно відсутності ІНН

Заява до військомату стосовно відсутності ІНН
__________________районному
у __________________________
Військовому комісару
Приписника ___________________

прож.
тел.


   З А Я В А

Я, _________________________________________________________, 20____ р.н.,  інформую Вас  стосовно відсутності у мене реєстраційного номера платника податків (ІНН).
Присвоєння ІНН, тобто реєстрація в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків (ДРФО), є обов’язковою для осіб, які підпадають під визначення платників податків відповідно до положень Податкового кодексу України.
Я не маю обов’язків щодо сплати податків, не отримую доходів, що підлягають оподаткуванню, не підпадаю під визначення платника податків, тому підстав для включення відомостей про мене до ДРФО немає, як це відзначається в офіційному роз’ясненні інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України (http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques).

         З повагою,
                                                                           Підпис
                                                                           ПІБ
__.____.201__ р.           

Додаток: офіційне роз’яснення інформаційно-довідкового департаменту ДФС
                стосовно ІНН для неповнолітніх, питання № 119.09.

ОФІЦІЙНЕ РОЗ’ЯСНЕННЯ
ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ
щодо підстав для реєстрації в ДРФО та присвоєння ІНН
на сайті ДФС, питання № 119.09  http://zir.sfs.gov.ua/main/bz/view/?src=ques

"Якщо фізична особа не має обов’язків щодо сплати податків, не отримує доходів, що підлягають оподаткуванню, та не підпадає під визначення платника  податків, то підстав для включення відомостей про неї до Державного реєстру немає.
     
Податковим кодексом України не передбачена обов’язкова реєстрація громадян у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків ні з моменту їх народження, ні з настанням певного віку».

Повний текст роз’яснення:

     Відповідно до п. 70.1 ст. 70 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI, із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), та п. 2 розд. IV Положення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 10.12.2013 № 779 (далі – Положення), центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, формує та веде Державний реєстр фізичних осіб – платників податків (далі – Державний реєстр).
     До Державного реєстру вноситься інформація про осіб, які є:
     громадянами України;
     іноземцями та особами без громадянства, які постійно проживають в Україні;
     іноземцями та особами без громадянства, які не мають постійного місця проживання в Україні, але відповідно до законодавства зобов’язані сплачувати податки в Україні або є засновниками юридичних осіб, створених на території України.
     Облік фізичних осіб – платників податків, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний контролюючий орган, ведеться в окремому реєстрі Державного реєстру за прізвищем, ім’ям, по батькові та серією іномером паспорта без використання реєстраційного номера облікової картки.
     Платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об’єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об’єктом оподаткування згідно з ПКУ або податковими законами, і на яких покладено обов’язок із сплати податків та зборів згідно з ПКУ (п. 15.1 ст. 15 ПКУ).
     Державний реєстр створений для забезпечення єдиного державного обліку фізичних осіб, які зобов’язані сплачувати податки, збори у порядку та на умовах, що визначаються ПКУ та іншими нормативно-правовими актами України, з метою створення умов для здійснення контролю за правильністю нарахування, своєчасністю і повнотою сплати податків, зборів, нарахованих фінансових санкцій, дотримання податкового та іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на органи доходів і зборів (п. 1 розд. IV Положення).
     Отже, якщо фізична особа не має обов’язків щодо сплати податків, не отримує доходів, що підлягають оподаткуванню, та не підпадає під визначення платника податків, то підстав для включення відомостей про неї до Державного реєстру немає.
     ПКУ не передбачена обов’язкова реєстрація громадян у Державному реєстрі ні з моменту їх народження, ні з настанням певного віку".

1 коментар:

  1. Дуже цікаво. Але як фізична особа має доказати, що вона "не має обов’язків щодо сплати податків" і працюючи в державній установі "не отримує доходів, що підлягають оподаткуванню, та не підпадає під визначення платника податків"?
    Проясніть, будь ласка, бо це якийсь глухий кут.

    ВідповістиВидалити

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -
  • Суд, встановлений законом
    28.12.2018 - 0 Comments
    Відео “Суд, встановлений законом” – 6 хвилин Під “судом” у практиці ЄСПЛ розуміється будь-який…
  • «Холодний душ» для ПАТ СУМИГАЗ – 3 (заперечення на апеляцію)
    07.01.2018 - 0 Comments
    Дякуємо охтирчанці Наталії за активну громадянську позицію ГРОМАДЯНИНА-ВЛАСНИКА та наданий для публікації…
  • Закон про демреєстр не відповідає Конвенції про захист прав людини – готовий додаток до відповідного судового позову
    09.02.2018 - 0 Comments
                       …
  • Контролер стучится в дверь
    03.06.2017 - 0 Comments
    Нельзя открывать двери незнакомым людям! Этому нас учили родители, мы теперь уже этому учим своих детей.…
  • БАГНЕТ НАЦІЇ: Недолугі закони як досконалий інструмент геноциду - Круглий стіл в Дніпрі 09.06.2017 (відео)
    09.06.2017 - 0 Comments
    БАГНЕТ НАЦІЇ: Недолугі закони як досконалий інструмент геноциду - Круглий стіл в Дніпрі 09.06.2017 (відео)
  • НЕЛЕГІТИМНІ СУДИ ДНІПРА (скріншоти)
    21.12.2016 - 0 Comments
    Раніше ми інформували читачів щодо відповіді Жовтневого районного суду міста Дніпропетровська на наш…
  • БАГНЕТ НАЦІЇ: Задля уникнення третьої світової (відповіді судів Дніпра на інформаційні запити)
    18.12.2016 - 0 Comments
    БАГНЕТ НАЦІЇ: Задля уникнення третьої світової (відповіді судів Дніпра на інформаційні запити)
  • БАГНЕТ НАЦІЇ: Школа правознавства у Дніпрі відзначила свою першу річницю (відео і фото)
    14.11.2017 - 0 Comments
    БАГНЕТ НАЦІЇ: Школа правознавства у Дніпрі відзначила свою першу річницю (відео і фото)
  • БАГНЕТ НАЦІЇ: НЕЛЕГІТИМНІ!!! (уточнена заява щодо бездіяльності Дніпроміськради)
    18.12.2016 - 0 Comments
    БАГНЕТ НАЦІЇ: НЕЛЕГІТИМНІ!!! (уточнена заява щодо бездіяльності Дніпроміськради)
  • БАГНЕТ НАЦІЇ: Суддя-жонглер Маймур не вважає ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ первинним суб’єктом місцевого самоврядування
    18.12.2016 - 0 Comments
    БАГНЕТ НАЦІЇ: Суддя-жонглер Маймур не вважає ТЕРИТОРІАЛЬНУ ГРОМАДУ первинним суб’єктом місцевого…