- У відкритому судовому засіданні мають право бути присутніми будь-які особи. Учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання та здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав: частина 3, статті 11. Закону України «Про судоустрії і статус суддів» -

понеділок, 27 лютого 2017 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ВІДСУТНІСТЬ СТАТУСУ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ У ГРОМАДЯНИНА УКРАЇНИ

ДЕКЛАРАЦІЯ про державний суверенітет України N 55-XII від 16 липня 1990 року Верховної Ради Української РСР, п.1 , 3 .6 та 7 розділу VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ встановлює, що: “Народ України має виключне право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України. Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян. 
Підприємства, установи, організації та виробничі одиниці, розташовані на території Української РСР, вносять плату за використання землі, інших природних і трудових ресурсів, відрахування від валютних надходжень, а також сплачують податки до місцевих бюджетів”. 
Декларація є основою для нової Конституції, законів України ...” Відповідно до того, що відповідно до глави 2 "Економічна система" ст. 10 та ст. 11 Конституції Української РСР, що діяла на момент прийняття ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України було встановлено, що:“ 
Стаття 10. Основу економічної системи України становить соціалістична власність на засоби виробництва у формі державної (загальнонародної) і колгоспно-кооперативної власності. 
Соціалістичною власністю є також майно профспілкових та інших громадських організацій, необхідне їм для здійснення статутних завдань. 
Держава охороняє соціалістичну власність і створює умови для її примноження”. 
Стаття 11. Державна власність - спільне надбання всього радянського народу, основна форма соціалістичної власності. 
У виключній власності держави (загальнонародній власності) є: земля, її надра, води, ліси. Державі (народу України) належать основні засоби виробництва в промисловості, будівництві і сільському господарстві, засоби транспорту і зв'язку, банки, майно організованих державою торговельних, комунальних та інших підприємств, основний міський житловий фонд, а також інше майно, необхідне для здійснення завдань держави”. 
Згідно з частиною 9 закону України УКРАЇНСЬКОЇ РАДЯНСЬКОЇ СОЦІАЛІСТИЧНОЇ РЕСПУБЛІКИ Про зміни і доповнення Конституції (Основного Закону) Української РСР було припинено дію глави 2 "Економічна система" і було встановлено, що “9. Припинити дію глави 2 "Економічна система", глави 16 "Державний план економічного і соціального розвитку Української РСР" і глави 17 "Державний бюджет Української РСР до прийняття нової Конституції Української РСР".
А з 13.07.1996 року - дня вступу в законну силу Конституції України загальнонародна власність громадян Української РСР перейшла до власності Українського народу — громадян України всіх національностей та власності територіальних громад - жителів сіл, селищ, міст, районів у містах :
- українського народу на 24.08.1991 року на “ землю ( основне національне багатство ), її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об'єктами права власності Українського народу (ст.13 та 14 Конституції України)

- територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах на “ рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, землю, природні ресурси, що є в комунальній власності (ст.142 та 143 Конституції).-
Відповідно до Положення про паспорт громадянина України ... з ПОСТАНОВИ Верховної Ради України 26 червня 1992 року N 2503-XII "Паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу ВЛАСНИКА ... України". 
Отже
, кожен громадянин України є, по-перше, власником 1/46- мільйонної частки у власності Українського народу, Держави , а по-друге, як член територіальної громади, на території якої він проживає, власником 1/N- нної частки територіальної громади, а взагалі, власником національного багатства (загальнонародної власності) держави Україна. 
І тому логічним є те, що платниками податків є підприємства, установи, організації та виробничі одиниці, розташовані на території України та вони ж вносять плату за використання землі, інших природних і трудових ресурсів, відрахування від валютних надходжень, так як ці юридичні особи на відміну від громадян України не є власниками ні держави, ні територіальних громад згідно ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України N 55-XII від 16 липня 1990 року та ст.13 ;14 ст.142 та 143 Конституції України.
Тому відповідно до того, що за частиною 2 Статті 8. Конституції України “Норми Конституції України є нормами прямої дії”, і тому для кожного громадянина частиною 2 статті 67 Конституцією України передбачено прямий обов'язок щорічно подавати до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом. 
Виходячи із пунктів 6 та 7 розділу VI. ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ ДЕКЛАРАЦІЇ про державний суверенітет України N 55-XII від 16 липня 1990 року,що платниками податків до місцевих бюджетів є підприємства, установи, організації та виробничі одиниці, розташовані на території Української РСР та вони ж вносять в плату за використання землі, інших природних і трудових ресурсів, відрахування від валютних надходжень. 
06 травня 2014 на підставі моєї заяви до Державної податкової інспекції у Станично-Луганському районі Головного управління Міндоходів у Луганській області з мене було знято ідентифікаційний номер, тобто індивідуальний податковий номер, про що була зроблена відмітка у моєму паспорті (копія 1). Таким чином, з 06.05.2014р. я, як громадянин-власник України не є платником податків.
На підставі вищезазначеного, керуючись ДЕКЛАРАЦІЄЮ про державний суверенітет України N 55-XII від 16 липня 1990 року та ст.13 ;14 ст.142, 143 Конституції України,
ВИМАГАЮ:
1. Провести заходи та повернути мені кошти, відраховані юридичний особі з ідентифікаційним кодом юридичної особи 39890913 - - Державна податкова інспекція у Станично-Луганському районі ГУ Міндоходів у Луганській області або Станично-Луганської об’єднана державна податкова інспекції ГУ ДФС у Луганській області, у вигляді податків з моєї заробітної плати, починаючи з дати 06.05.2014 – з дати зняття з мене індивідуального податкового номеру.


Додаток: 
1. Копія сторінок паспорту – 1(один) лист.
“__”____ 2017 р.
      Громадянин України Бондаренко О.Д.

17 коментарів:

  1. Дай Боже наснаги та...
    Нашої підтримки!!!

    ВідповістиВидалити
  2. Так то воно так, проте народ довірив керування державою 450-м обранцям і президенту, і вони по суті виконують волю народу.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. По суті вони виконують свої забаганки, Український народ неяких повноважень їм не передавав, якщо можете вкажіть на цю передачу повноважень...Бо перейменована рада УССР не може приймати не рішень не законів...

      Видалити
  3. ... я б хотів отримати свою частку добутих корисних копалин у натурі і самому ними розпорядитися. Яка процедура їх отримати?

    ВідповістиВидалити
  4. Вы такие смешные. Лишь бы нахаляву что–то получить да жить за счет кого–то. Я не говорю про маразм так называемых 'выводов' притянутых за уши

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Якби це був маразм, то й ніхто б не отримавби 2гектари на ведення садівництва закон діє, і наполегливі отримують те що хочуть

      Видалити
  5. Реальный идиотизм.
    Характерно, что происходтл он в станице Луганской в период оккупации ее рашистами.

    ВідповістиВидалити
  6. Питання не в тому щоб не платити податки взагалі, а втому щоб сплачувати їх на рахунки територіальних громад, а не на злочинні афшорні рахунки приватників для викрадення коштів через завищені тарифи та по іншим схемам та потокам.

    ВідповістиВидалити
  7. Ми сплачуємо податки на кожному кроці, а от офшорні фірми нічого не сплачують, лише виводять наші кошти з краіни. Почитайте що таке ПДВ- величезне кидалово кінцевого споживача (громадянина).

    ВідповістиВидалити
  8. А де взяти зразок заяви про зняття ідентифікаційног номера?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Пишіть заяву на відмову від ідентифікаційного номеру та видалення з реєстру податкової з релігійних переконань вони захищені міжнародною конвенцією

      Видалити
    2. Ответ уклончивый да нет ни одной запятой или точки. На имя кого заявление надо писать, на какую нормативную базу ссылаться. Это не ответ, а отписка.

      Видалити
    3. В налоговой можно потребовать,у них есть бланк. Обязаны предоставить, принять и обязательно зарегистрировать! Дня через 3-5должны Снять ИНН

      Видалити

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -