- У відкритому судовому засіданні мають право бути присутніми будь-які особи. Учасники судового процесу, інші особи, присутні у залі судового засідання, представники засобів масової інформації можуть проводити в залі судового засідання фотозйомку, відео- та аудіозапис з використанням портативних відео- та аудіотехнічних засобів без отримання окремого дозволу суду, але з урахуванням обмежень, установлених законом. Трансляція судового засідання здійснюється з дозволу суду. Проведення в залі судового засідання фотозйомки, відеозапису, а також трансляція судового засідання повинні здійснюватися без створення перешкод у веденні засідання та здійсненні учасниками судового процесу їхніх процесуальних прав: частина 3, статті 11. Закону України «Про судоустрії і статус суддів» -

понеділок, 29 січня 2018 р.

Заява до ДМС про вимогу видати паспорт у формі книжечки

Заява до ДМС про вимогу видати паспорт у формі книжечки

кому, орган ДМС

гр.
проживає
Заява




Згідно п.1 ст. 21 Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус" від 20 листопада 2012 року № 5492-VI (далі «Закон»): "паспорт громадянина України є документом, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України".
Згідно п. 3 ст.13 Закону паспорт містить безконтактний електронний носій, до якого відповідно до вимог п. 9 ст. 21 цього ж Закону вноситься "додаткова змінна інформація", а для громадянина, "який досяг вісімнадцятирічного віку, вносяться засоби електронного цифрового підпису".
         Об'єм інформації, що може міститися у безконтактному електронному носії,  відповідно до п.1 ст. 19 "визначається цим Законом. Вносити до документів не передбачену цим Законом інформацію забороняється."  
Пунктом 2 цієї ж статті визначено, що :"До безконтактного електронного носія вноситься інформація, що знаходиться на сторінці даних документа, біометричні дані, параметри особи, а також дані щодо забезпечення захисту інформації, що знаходиться на безконтактному електронному носії, з урахуванням рекомендацій Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO), якщо інше не передбачено цим Законом".
         Інформація документа, що посвідчує особу, має бути достовірною. Особа несе відповідальність за подачу недостовірної інформації про себе в будь яких правовідносинах. Безконтактний електронній носій містить змінну інформацію, тобто вона може бути змінена, тому потребує перевірки на предмет достовірності до початку кожного випадку використання такого документа.
Здійснити перевірку достовірності інформації, внесеної до безконтактного електронного носія (як під час отримання документа, так і під час його використання для посвідчення моєї особи) я не маю змоги, оскільки візуально перевірити інформацію на безконтактному електронному носії неможливо, а відповідного обладнання для зчитування інформації з безконтактного електронного носія в мене немає, і мати таке обладнання я не зобов'язаний.
          Таким чином, перевіряти відповідність паспорта з безконтактним електронним носієм вимогам ст. 19 ст. 21 Закону в частині достовірності та об'єму інформації про мене я не матиму змоги як при отриманні, так і в період користання ним.

Тому прошу Вас видати мені паспорт у формі книжечки, керуючись п.п. 2, 3 чинного Положення про паспорт громадянина України, затвердженого Постановою ВРУ від 26.06.1992 р. № 2503 (із змінами) а також абз.1 п. 3 Постанови КМУ № 302 від 25 березня 2015 року "Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, визнання недійсним та знищення паспорта громадянина України": "до завершення роботи із забезпечення в повному обсязі територіальних підрозділів Державної міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі паспорта громадянина України, зразки бланків якого затверджено цією постановою, паспорт громадянина України може оформлятися з використанням бланка паспорта громадянина України у формі книжечки".
Дана заява є зверненням у розумінні Закону України «Про звернення громадян»  № 393/96-ВР від 2 жовтня 1996 року.
        
З повагою,



                                                                                    Підпис       ПІБ                                                          



«____»____________201__ р.            

Немає коментарів:

Дописати коментар

- Юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування. Стаття 81. Цивільного кодексу України -